Deelnemerslijst
Naam | Woonplaats | Vereniging | Categorie | Pr | Klassement | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reinier Overbeek | Benschop | Polsbroekerdam | Senioren Topklasse | 21.38 | 20.79 |
2 | Erwin Timmerarends | Bodegraven | Linschoten | Senioren Topklasse | 21.74 | 20.15 |
3 | Sander van Vliet | Oudewater | Polsbroekerdam | Senioren Topklasse | 20.39 | 20.14 |
4 | Chris Anker | Vlist | Vlist | Senioren Topklasse | 20.48 | 19.87 |
5 | Rian Baas | Gouda | Polsbroekerdam | Senioren Topklasse | 21.95 | 18.76 |
6 | Daniel Cluistra | Haastrecht | Polsbroekerdam | Senioren Topklasse | 19.79 | 18.03 |
7 | Maik Backx | Haastrecht | Vlist | Senioren Topklasse | 20.38 | 17.84 |
8 | Matthieu van Vuuren | Benschop | Polsbroekerdam | Senioren Topklasse | 18.91 | 17.78 |
9 | Jos van der Vlist | Vlist | Polsbroekerdam | Senioren Topklasse | 18.90 | 16.36 |
10 | Kevin de Jong | Stolwijk | Vlist | Senioren Topklasse | 17.53 | 15.97 |
11 | Jaco de Groot | Kamerik | Zegveld | Senioren Topklasse | 22.21 | 0.00 |
12 | Tessa Kramer | Amersfoort | Vlist | Dames Topklasse | 17.25 | 15.52 |
13 | Joriene Baas | Oudewater | Polsbroekerdam | Dames Topklasse | 16.27 | 15.51 |
14 | Laura Maaijen | Haastrecht | Polsbroekerdam | Dames Topklasse | 16.07 | 14.88 |
15 | Suzanne Mulder | Vlist | Vlist | Dames Topklasse | 16.74 | 14.41 |
16 | Lieke Stolwijk | Bodegraven | Zegveld | Dames Topklasse | 15.40 | 14.20 |
17 | Demi Groothedde | Jaarsveld | Jaarsveld | Dames Topklasse | 16.58 | 14.12 |
18 | Julia van Eijk | Haastrecht | Vlist | Dames Topklasse | 15.34 | 14.07 |
19 | Fabiënne Overbeek | Benschop | Polsbroekerdam | Dames Topklasse | 16.21 | 0.00 |
20 | Nikita van Dijk | Kamerik | Linschoten | Dames Topklasse | 14.72 | 0.00 |
21 | Hidde van Dam | Montfoort | Linschoten | Junioren Topklasse | 20.84 | 20.44 |
22 | Harmen Timmerarends | Montfoort | Linschoten | Junioren Topklasse | 19.70 | 19.07 |
23 | Harmen Bogaard | Polsbroek | Polsbroekerdam | Junioren Topklasse | 19.27 | 17.65 |
24 | Wessel Schenk | Schoonhoven | Vlist | Junioren Topklasse | 19.00 | 17.56 |
25 | Ferran Houdijk | Polsbroek | Polsbroekerdam | Junioren Topklasse | 18.64 | 0.00 |
26 | Jonathan Timmerarends | Montfoort | Linschoten | Junioren Topklasse | 18.32 | 0.00 |
27 | Sander Kastelein | Zegveld | Zegveld | Jongens Topklasse | 17.17 | 15.86 |
28 | Julian van der Wind | Linschoten | Linschoten | Jongens Topklasse | 15.94 | 15.69 |
29 | Nikolaj Lodder | Oudewater | Polsbroekerdam | Jongens Topklasse | 15.11 | 15.08 |
30 | Willem de Groot | Lopik | Polsbroekerdam | Jongens Topklasse | 14.98 | 14.92 |
31 | Jelle de Ruijter | Oudewater | Polsbroekerdam | Jongens Topklasse | 17.25 | 14.88 |
32 | Thijs van Oort | Lopik | Polsbroekerdam | Jongens Topklasse | 16.34 | 14.83 |
33 | Thomas Meijer | Zegveld | Zegveld | Jongens Topklasse | 15.11 | 13.79 |
34 | Joël Nap | Linschoten | Linschoten | Jongens Topklasse | 15.20 | 0.00 |
35 | Gemma van Oosterom | Woerdense Verlaat | Zegveld | Meisjes Topklasse | 15.39 | 13.90 |
36 | Tessa van Vliet | Nieuwkoop | Zegveld | Meisjes Topklasse | 13.04 | 12.89 |
37 | Isabel Overbeek | Benschop | Polsbroekerdam | Meisjes Topklasse | 14.08 | 0.00 |
Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond