Nationaal

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
24-08-2019It HeidenskipPollepleats Nationale CompetitieThomas van Midden
20.49 meter
Marrit v/d Wal
16.46 meter
Reinier Overbeek
17.93 meter
Peter Faber
17.77 meter
Femke Rispens
16.19 meter
24-08-2019It HeidenskipNederlandse Kampioenschappen Jeugd     
27-07-2019It HeidenskipNFM ochtend voorrondeFloris van Elzakker
16.07 meter
Doriene de Vos-de Wit
13.33 meter
Chris Anker
17.16 meter
Peter Faber
16.37 meter
Femke Rispens
13.36 meter
27-07-2019It HeidenskipNFM middag voorrondeThomas van Midden
20.11 meter
Dymphie Baas
15.11 meter
Lucas van Eijk
18.26 meter
Rutger Haanstra
17.79 meter
Lisse v/d Knaap
13.61 meter
27-07-2019It HeidenskipNFM finale - Gouden Rige: 4Thewis Hobma
20.49 meter
Dymphie Baas
16.05 meter
Reinier Overbeek
20.40 meter
Rutger Haanstra
18.15 meter
Femke Rispens
14.84 meter
26-07-2019It HeidenskipJeugd NFM voorronde     
26-07-2019It HeidenskipJeugd NFM finale     

FLB 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
17-07-2019It Heidenskip1e klasseSytse Bokma
19.77 meter
Marrit v/d Wal
17.89 meter
Wietse Nauta
18.31 meter
Rutger Haanstra
18.03 meter
Femke Rispens
14.31 meter
03-07-2019It Heidenskip1e klasseNard Brandsma
20.55 meter
Marrit v/d Wal
14.50 meter
Wietse Nauta
19.13 meter
Rutger Haanstra
18.27 meter
Femke Rispens
14.39 meter
25-05-2019It Heidenskip1e klasseJan Teade Nauta
19.19 meter
Sigrid Bokma
14.72 meter
Wietse Nauta
17.57 meter
Riemer Durk Krol
17.77 meter
Femke Rispens
15.47 meter

FLB 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
16-07-2019It Heidenskip2e klasseTsjebbe Galema
16.77 meter
Femke Brouwer
13.27 meter
Wiebren Schukken
14.62 meter
Germ Terpstra
14.46 meter
Berber de Vries
12.76 meter
02-07-2019It Heidenskip2e klasseBenny v/d Ploeg
15.68 meter
Douwina de Jong
14.75 meter
Sjoerd Kramer
14.94 meter
Germ Terpstra
13.78 meter
Hilde v/d Weij
12.39 meter
25-05-2019It Heidenskip2e klasseNiek Faassen
16.60 meter
Anna-Jet Leyenaar
14.88 meter
Folkert Veldstra
16.53 meter
Michiel Zijlstra
13.53 meter
Fimke v/d Haring
11.69 meter

FLB 3de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdJuniorenJongensMeisjes
08-08-2019It Heidenskip3e klasse   
18-06-2019It Heidenskip3e klasse  Maaike Veldstra
9.83 meter
15-06-2019It Heidenskip3e klasse AFGELAST   
25-05-2019It Heidenskip3e klasseDytmer v/d Wal
12.40 meter
Eldert Simon Groenhof
10.81 meter
Rixt v/d Goot
10.15 meter

FLB jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJeugd
08-08-2019It Heidenskip3e klasse - Jeugd 
18-06-2019It Heidenskip3e klasse - Jeugd 
15-06-2019It Heidenskip3e klasse - Jeugd AFGELAST 
25-05-2019It Heidenskip3e klasse - JeugdMaaike Veldstra
6.49 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond