Uitslag Nowa Computers Bokaal
Jaarsveld 13-08-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenThomas van Midden20.13
DamesFabiënne Overbeek15.19
JuniorenReinier Overbeek20.11
JongensJonathan Timmerarends16.76
MeisjesLieke Stolwijk13.95

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thomas van Midden, VlistVL20.130.0020.130.0013.9118.87
2Erwin Timmerarends, BodegravenLS19.1119.1118.770.000.0014.10
3Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.9417.940.000.000.0012.67
4Rian Baas, GoudaPD17.150.0017.150.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wouter van Midden, VlistVL19.1013.720.0017.9713.7619.10
2Sander van Vliet, OudewaterPD18.2218.220.000.000.0016.35
3Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.5416.9317.540.000.00
4Maik Backx, HaastrechtVL16.2716.270.000.00
5Matthieu van Vuuren, BenschopPD15.7515.750.000.00
6Theo van Kooten, HaastrechtVL13.110.0013.110.00
7Kevin de Jong, StolwijkVL0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fabiënne Overbeek, BenschopPD15.190.0014.8612.6015.1913.88
2Joriene Baas, OudewaterPD15.120.0011.4915.120.000.00
3Kimberly Slootjes, HaastrechtVL14.7813.7214.7814.3714.560.00
4Gerianne Boer, KamerikLS14.7414.0814.7414.18
5Demi Groothedde, JaarsveldJV13.6510.4913.650.00
6Laura Maaijen, HaastrechtPD12.900.000.0012.90
7Leonie de Regt, LeidenLS11.840.000.0011.84

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD20.1117.8519.2019.5117.5920.11
2Hidde van Dam, MontfoortLS19.1916.1119.190.000.000.00
3Guus Hoogland, MontfoortLS17.510.0017.510.000.0016.34
4Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.1417.1415.3716.43
5Ruben van Eijk, HaastrechtVL15.720.000.0015.72

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.7616.760.000.0013.270.00
2Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL16.2615.4816.120.0015.0116.26
3Gerwin de Jong, PolsbroekPD15.6915.690.0015.5915.660.00
4Ferran Houdijk, PolsbroekPD15.440.000.0015.44
5Adriaan Lokhorst, IjsselsteinLS14.210.0014.2113.97

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.9511.8013.9512.8812.250.00
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.630.0013.6312.2212.890.00
3Esther Wesselink, MontfoortLS12.5711.4812.5711.260.0012.20
4Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV12.440.0012.44
5Nikita van Dijk, KamerikSV11.960.000.0011.96
6Yvonne Boer, Woerdense VerlaatZV11.0110.150.0011.01

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond