Uitslag 1e klasse
Stichtse Vecht 30-07-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenErwin Timmerarends21.00
DamesDemi Groothedde15.62
JuniorenReinier Overbeek18.84
JongensWessel Schenk18.51
MeisjesLieke Stolwijk15.40

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, BodegravenLS21.000.0018.2621.000.0019.41
2Jaco de Groot, KamerikZV20.8319.1520.240.000.0020.83
3Rian Baas, GoudaPD20.5820.5820.230.0013.410.00
4Lucas van Eijk, HaastrechtVL20.4215.890.0020.4217.950.00
5Thomas van Midden, VlistVL20.1520.150.000.0018.360.00
6Daniel Cluistra, HaastrechtPD17.7315.2917.730.00
7Wouter van Midden, VlistVL17.280.0017.1317.28

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ricardo Faaij, HaastrechtLS19.7217.2918.9319.720.000.00
2Wijnan van Ingen, ZegveldZV18.9317.6718.930.00
3Paul van Meijeren, ZegveldZV18.1616.8718.160.00
4Maik Backx, HaastrechtVL17.040.0017.0416.92
5Matthieu van Vuuren, BenschopPD16.2415.810.0016.24
6Theo van Kooten, HaastrechtVL15.7615.760.000.00
7Sander van Vliet, OudewaterPD0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV15.6213.2915.1914.7711.8215.62
2Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD15.5515.550.000.0013.0814.24
3Kimberly Slootjes, HaastrechtVL14.6914.6912.7012.1314.2610.61
4Joriene Baas, OudewaterPD14.6014.600.0013.27
5Laura Maaijen, HaastrechtPD14.2814.280.000.00
6Gerianne Boer, KamerikLS13.5013.220.0013.50

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD18.8417.840.0018.8417.680.00
2Mark van der Horst, SchoonhovenVL18.4716.550.0018.470.000.00
3Harmen Timmerarends, MontfoortLS18.080.0015.6218.080.000.00
4Ruben van Eijk, HaastrechtVL16.340.0016.340.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wessel Schenk, SchoonhovenVL18.5115.8616.8718.510.000.00
2Harmen Bogaard, PolsbroekPD17.9215.3516.6917.920.000.00
3Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL16.4815.6116.480.0014.6516.03
4Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.1415.6816.140.00
5Adriaan Lokhorst, IjsselsteinLS14.8614.1514.860.00
6Gerwin de Jong, PolsbroekPD14.370.0014.3712.33
7Rick van der Wind, LinschotenLS13.2413.240.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lieke Stolwijk, BodegravenZV15.4012.3714.660.0015.40 (p.r.)13.60
2Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV14.1210.3912.520.000.0014.12 (p.r.)
3Nikita van Dijk, KamerikSV12.9112.7112.910.000.0012.79
4Yvonne Boer, Woerdense VerlaatZV11.6811.2311.680.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond