Uitslag Jeugd NFM voorronde
It Heidenskip 04-08-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
Jongens 11-12 jaarJorrit Bouwstra11.22
Jongens tm 10 jaarSander Postma8.81
Meisjes 11-12 jaarSanne Hoogenboom9.70
Meisjes tm 10 jaarElse Klijn Velderman8.59

Jongens 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jorrit Bouwstra, ReduzumWI11.2210.3110.8911.22
2Hylke Brouwer, ArumWI11.129.2311.12 (p.r.)10.68
3Mark Boer, Woerdense VerlaatZV11.069.7611.069.89
4Hidde Galema, NijhuizumHS10.329.1410.04 (p.r.)10.32 (p.r.)
5Brend Haanstra, WorkumHS8.858.518.856.92
6Jarmo Timmens, HaarzuilensSV8.788.780.008.39
7Hannes Walta, WarkumHS8.618.368.61
8Bram Bergstra, IJlstIJ8.178.177.987.12

Jongens 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rutger Yntema, WorkumHS9.027.848.92 (p.r.)9.02 (p.r.)
2Jort v/d Goot, WorkumHS8.256.568.258.02
3Luuk Schinkel, BenschopPD8.246.930.008.24 (p.r.)
4Ysbrand Haanstra, It HeidenskipHS7.937.007.827.93
5Nick van Wier, MarsumWI7.697.227.677.69
6Daniël Haanstra, BurgumBG7.547.540.007.40
7Age Okkema, WiuwertWI6.920.006.136.92
8Wilco Damstra, OosthemIJ6.626.620.000.00

Jeugd A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nynke Schotanus, KoudumHS6.245.89 (p.r.)6.03 (p.r.)6.24 (p.r.)
2Alant Haanstra, WorkumHS6.155.41 (p.r.)6.10 (p.r.)6.15 (p.r.)
3Timo Meijer, WiuwertWI5.905.36 (p.r.)5.90 (p.r.)0.00
4Berber v/d Wal, ParregaHS5.765.64 (p.r.)5.605.76 (p.r.)
5Marrit Bouwhuis, ParregaHS5.674.625.38 (p.r.)5.67 (p.r.)
6Daan Pool, IJlstIJ5.664.64 (p.r.)5.32 (p.r.)5.66 (p.r.)
7Jente Brouwer, ArumWI4.964.89 (p.r.)4.96 (p.r.)0.00

Jeugd B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Else Klijn Velderman, KoudumHS8.597.318.358.59 (p.r.)
2Jonah Timmens, HaarzuilensSV7.585.867.58 (p.r.)6.02
3Nienke Galema, NijhuizumHS7.526.566.507.52
4Fardau Schaap, YpecolsgaIJ7.346.617.34 (p.r.)7.05
5Friso Hobma, HarlingenIJ7.147.056.657.14
6Liza van Os, BenschopPD6.496.490.000.00
7Brecht v/d Weij, St. JacobiparochieWI6.270.005.396.27
8Jelle Miedema, TjerkgaastIJ6.266.080.006.26

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sander Postma, TjerkgaastIJ8.817.758.818.06
2Jurjen Kampen, BurgwerdWI8.027.780.008.02
3Julius Amsterdam, HindeloopenHS7.796.797.79 (p.r.)6.70
4Roel Hoogenboom, LinschotenLS7.755.307.147.75
5Thijmen Verkaik, NijemirdumHS7.707.437.707.40
6Johannes Vogel, MenaamWI7.566.907.565.40
7Jari Lekkerkerker, MontfoortLS6.735.490.006.73

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sanne Hoogenboom, LinschotenLS9.708.929.439.70
2Viënne v/d Knaap, SneekIJ9.006.368.979.00
3Yrsa Maats, SurhuisterveenBG8.788.300.008.78
4Hieke Vogel, MenaamWI8.768.588.768.04
5Lyke Kaag, It HeidenskipHS8.047.348.040.00
6Femke Pytsje Struiksma, SuwaldBG8.028.027.167.76
7Nina Eva v/d Vliet, BurgumBG7.417.410.000.00
8Bregt de Vries, KoudumHS6.896.28 (p.r.)0.006.89 (p.r.)
9Ingrid Postma, KoufurderrigeIJ6.425.650.006.42

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond