Uitslag 1e klasse
It Heidenskip 29-06-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenFreark Kramer20.35
DamesMarrit v/d Wal17.27
JuniorenWisse Broekstra18.72
JongensBrent Monsma16.47
MeisjesHanneke Westert15.66

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Freark Kramer, It HeidenskipHS20.3519.0819.5414.7720.350.00
2Ysbrand Galama, It HeidenskipHS19.9819.4018.5519.9816.270.00
3Oane Galama, HilaardHS19.2917.5319.290.000.000.00
4Nard Brandsma, WarkumHS19.0916.0317.7719.0914.9614.32
5Sytse Bokma, WorkumHS18.4317.7618.4318.2115.6913.96
6Rutger Piersma, KoudumHS18.3517.6718.350.00
7Minne Smit, WinsumWI17.8214.2417.8217.48
8Feike Stellingwerf, KoudumHS16.4616.4216.460.00

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bauke de Jong, ParregaHS18.1416.7118.1018.14
2Dytmer v/d Wal, It HeidenskipHS17.9515.9716.0417.95 (p.r.)
3Jesper Demmer, GroningenHS17.3115.3117.1517.31
4Jan Teade Nauta, IJlstIJ16.8116.810.000.00
5Jarno Hoekstra, IJlstIJ16.7616.3016.7516.76
6Tsjebbe Galema, BolswardHS16.7214.6516.7215.59
7Thijs Faassen, LeeuwardenWI15.1614.1514.4415.16

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS17.2714.300.0014.7717.2714.28
2Pytrix Westra, BurgumBG15.2714.040.0015.2713.3414.94
3Inger Haanstra, It HeidenskipHS14.8213.5614.7813.8714.820.00
4Femke Rispens, NiehoveGR14.6113.5014.6114.17
5Tessa Kramer, AmersfoortVL14.6013.8914.600.00
6Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.5814.0012.2414.58
7Marije Reitsma, IJlstIJ14.4113.6313.9514.41
8Femke Brouwer, ArumWI14.2613.6913.8314.26

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wisse Broekstra, TzummarumWI18.720.0017.5517.5218.7218.12
2Michiel Zijlstra, OosthemIJ18.1414.9616.6117.5618.14 (p.r.)14.76
3Germ Terpstra, TzumWI18.0415.4616.0718.0417.2816.98
4Douwe Abma, HommertsIJ17.2715.8617.270.00
5Arend Veenstra, SurhuizumBT16.8516.1816.8516.41
6Thomas v/d Goot, WorkumHS15.6315.6315.540.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Brent Monsma, TzummarumWI16.470.0015.2416.3416.470.00
2Auke Jan Jilderda, BurgumBG15.7713.9515.7714.6414.6415.66
3Erwin Lefferts, BuitenpostBT15.420.0015.4214.9512.0415.10
4Timo v/d Knaap, SneekIJ15.160.000.0015.16
5Djurre de Jong, BurgumBG14.7314.7312.7014.18
6Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS14.5514.530.0014.55
7Mads Tolsma, BerlikumWI14.3914.3913.950.00
8Douwe-Franke Westra, BurgumBG14.0013.2012.8914.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hanneke Westert, SneekIJ15.6614.1314.1112.8515.4615.66
2Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI14.7513.3913.9314.75 (p.r.)0.0014.65
3Berber de Vries, MantgumWI14.6614.1114.1914.660.0011.65
4Jeltske Terpstra, TzumWI13.9112.8913.4713.91
5Rixt v/d Goot, WorkumHS13.7411.0413.74 (p.r.)12.80
6Sanne Bouwstra, ReduzumWI13.7012.8413.1013.70
7Rianne Kampen, It HeidenskipHS13.5211.9713.520.00
8Daniƫlle Hielema, GrijpskerkGR12.6412.640.0011.75

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond