Uitslag 1e klasse
IJlst 18-06-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenThewis Hobma19.40
DamesMarrit v/d Wal15.71
JuniorenWisse Broekstra20.08
JongensTimo v/d Knaap17.13
MeisjesBerber de Vries14.77

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sytse Bokma, WorkumHS19.3516.9917.9819.350.000.00
2Rutger Piersma, KoudumHS19.3018.940.0019.300.0013.23
3Ysbrand Galama, WarkumHS18.7418.370.0018.740.000.00
4Oane Galama, HilaardHS18.230.0018.230.00
5Minne Smit, WinsumWI18.070.0018.070.00
6Nard Brandsma, WarkumHS17.7417.740.000.00
7Feike Stellingwerf, KoudumHS17.620.0017.620.00
8Freark Kramer, It HeidenskipHS17.5317.5313.520.00

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thewis Hobma, HarlingenIJ19.4019.200.0019.40
2Jan Teade Nauta, IJlstIJ18.5518.1117.7118.5517.340.00
3Jarno Hoekstra, IJlstIJ18.2916.1915.2918.2918.060.00
4Bauke de Jong, ParregaHS18.200.000.0018.20
5Jesper Demmer, GroningenHS16.730.0016.7316.73
6Dytmer v/d Wal, It HeidenskipHS15.8114.3813.4015.81
7Thijs Faassen, LeeuwardenWI13.600.0013.600.00
8Tsjebbe Galema, BolswardHS0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS15.7115.710.0015.700.000.00
2Femke Brouwer, ArumWI14.860.0014.8613.8113.9814.36
3Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.4012.3813.7614.4013.810.00
4Inger Haanstra, It HeidenskipHS14.190.0014.1913.71
5Femke Rispens, NiehoveGR13.9813.6613.3013.98
6Pytrix Westra, BurgumBG13.6711.9513.6713.28
7Tessa Kramer, AmersfoortHS12.9611.9710.9312.96

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wisse Broekstra, TzummarumWI20.080.0020.080.000.0013.45
2Germ Terpstra, TzumWI17.930.0017.9317.930.000.00
3Riemer Durk Krol, HeegIJ17.820.000.0017.820.00
4Peter Faber, OldehoveGR16.9814.5216.3116.98
5Michiel Zijlstra, OosthemIJ16.9415.8114.8116.94
6Arend Veenstra, SurhuizumBT16.3816.1216.380.00
7Douwe Abma, HommertsIJ16.2415.490.0016.24
8Thomas v/d Goot, WorkumHS15.8011.940.0015.80

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Timo v/d Knaap, SneekIJ17.1315.700.0015.1017.1315.24
2Brent Monsma, TzummarumWI16.7115.1316.0016.71 (p.r.)16.000.00
3Auke Jan Jilderda, BurgumBG16.4516.45 (p.r.)14.300.0015.2714.43
4Erwin Lefferts, BuitenpostBT15.4215.420.000.00
5Mads Tolsma, BerlikumWI15.3314.0315.3313.67
6Douwe-Franke Westra, BurgumBG15.0813.5515.080.00
7Djurre de Jong, BurgumBG13.9213.9213.510.00
8Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS0.000.000.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Berber de Vries, MantgumWI14.7714.77 (p.r.)13.390.0013.3913.69
2Hanneke Westert, SneekIJ14.4613.3913.800.0014.460.00
3Hilde v/d Weij, Sint JacobiparochieWI14.450.0013.130.0014.450.00
4Jeltske Terpstra, TzumWI13.0911.9912.7213.09
5Sanne Bouwstra, ReduzumWI12.300.000.0012.30
6Rixt v/d Goot, WorkumHS12.1612.160.000.00
7Daniƫlle Hielema, GrijpskerkGR11.650.000.0011.65
8Rianne Kampen, It HeidenskipHS0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond