Uitslag Installatiebedrijf van der Vaart Bokaal
Linschoten 08-09-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenErwin Timmerarends20.42
DamesDemi Groothedde15.70
JuniorenChris Anker17.46
JongensRick Cazant17.25
MeisjesSuzanne Mulder15.23

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, BodegravenLS20.4219.0620.420.00
2Rian Baas, UtrechtPD20.0618.0220.060.00
3Jaco de Groot, KamerikZV19.3419.340.000.00
4Thomas van Midden, VlistVL18.8318.500.0018.83
5Lucas van Eijk, HaastrechtVL18.5818.0618.580.00
6Wouter van Midden, VlistVL16.4315.5515.9416.43
7Daniel Cluistra, HaastrechtPD14.7314.730.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wijnan van Ingen, ZegveldZV18.390.0017.4618.39
2Maik Backx, HaastrechtVL17.4817.4813.8816.93
3Matthieu van Vuuren, BenschopPD16.1915.0316.190.00
4Gerwin van Vliet, LinschotenLS16.0114.4613.1316.01
5Sander van Vliet, OudewaterPD15.8415.840.000.00
6Bastiaan de Bruijn, LopikJV15.6814.9715.6813.52
7Theo van Kooten, HaastrechtVL15.5115.510.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV15.7015.7014.4510.64
2Laura Maaijen, HaastrechtPD15.4514.4715.450.00
3Julia van Eijk, HaastrechtVL14.1814.1810.6513.69
4Fabiƫnne Overbeek, BenschopPD13.970.0013.9712.07
5Gerianne Boer, KamerikLS13.390.0013.39
6Nicole Uitman, KamerikSV13.350.0013.35
7Joriene Baas, OudewaterPD12.7112.710.00
8Rianne de Regt, LinschotenLS12.1612.160.00
9Brenda Baars, BenschopPD0.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Chris Anker, VlistVL17.4617.460.000.00
2Reinier Overbeek, BenschopPD17.3415.5017.340.00
3Ruben van Eijk, HaastrechtVL16.6014.7616.600.00
4Guus Hoogland, MontfoortLS16.1916.1915.680.00
5Jorn Kamphof, LinschotenLS16.0515.3715.5916.05
6Harmen Timmerarends, MontfoortLS15.9315.930.000.00
7Mark van der Horst, SchoonhovenVL14.200.0013.1714.20

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rick Cazant, KockengenSV17.2513.5716.7017.25
2Karsten Klarenbeek, VlistVL16.6816.0416.4316.68
3Wessel Schenk, SchoonhovenVL15.3415.340.000.00
4Harmen Bogaard, PolsbroekPD14.610.0013.7614.61
5Jonathan Timmerarends, MontfoortLS14.280.000.0014.28
6Joost van Weelden, HaastrechtPD0.000.000.000.00
7Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD0.000.000.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL15.2314.6414.7815.23
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.9012.6513.900.00
3Lisanne Cazant, KockengenSV13.3012.670.0013.30 (p.r.)
4Nikita van Dijk, KamerikSV12.920.0012.6712.92
5Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.6612.660.00
6Hanna Stigter, JaarsveldJV12.6211.3812.62
7Moniek van Vliet, NieuwkoopZV11.9911.9911.21
8Lisanne Kroon, LinschotenLS11.6911.690.00
9Roza Verburg, ZegveldZV11.5711.570.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond