Uitslag 3e klasse - Jeugd
Buitenpost 01-08-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
JongensGeert Roorda6.75
MeisjesInez Bouwman9.75
Jongens 11-12 jaarSietse Lefferts9.98
Jongens tm 10 jaarReinder Haanstra9.53
Meisjes 11-12 jaarBerber Haanstra8.98
Meisjes tm 10 jaarVienne v/d Knaap8.11

Jongens > 12 jaar (jeugd)

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Geert Roorda, BuitenpostBT6.756.35 (p.r.)6.75 (p.r.)6.55
2Jelmer Monsma, BuitenpostBT6.700.006.65 (p.r.)6.70 (p.r.)

Jeugd Buiten Mededing

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sietse Lefferts, BuitenpostBT9.989.049.509.98
2Auke Tymen de Boer, BuitenpostBT8.258.250.007.70

Meisjes > 12 jaar (jeugd)

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Inez Bouwman, NiehoveGR9.758.38 (p.r.)9.38 (p.r.)9.75 (p.r.)
2Laura Koster, BuitenpostBT7.206.73 (p.r.)6.74 (p.r.)7.20 (p.r.)

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sietse Post, WelsrijpWI9.148.387.869.14 (p.r.)
2Daniël Veenstra, BuitenpostBT9.078.669.078.99
3Brent Monsma, TzummarumWI9.016.857.899.01
4Wiebren Jongsma, JoureIJ8.287.708.286.73
5Wieger Bijlsma, GerkeskloosterBT8.087.958.087.45
6Hans Pafforaad, TwijzelBT8.047.75 (p.r.)7.89 (p.r.)8.04 (p.r.)
7Joran v/d Wal, BurgumBG7.767.377.76 (p.r.)0.00
8Rimmer v/d Wal, ParregaHS7.567.567.516.63
9Pieter Smedema, LauwerszijlGR7.366.90 (p.r.)7.36 (p.r.)7.06

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinder Haanstra, It HeidenskipHS9.538.859.539.09
2Jorrit Bouwstra, ReduzumWI9.348.690.009.34 (p.r.)
3Ysbrand Haanstra, It HeidenskipHS7.567.03 (p.r.)7.56 (p.r.)6.36
4Hannes Walta, WarkumHS6.896.586.896.82
5Boaz Koster, BuitenpostBT6.586.22 (p.r.)6.58 (p.r.)6.58
6Steyn Bouma, BuitenpostBT6.155.70 (p.r.)5.81 (p.r.)6.15 (p.r.)
7Daniël Haanstra, BurgumBG6.140.000.006.14

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Berber Haanstra, It HeidenskipHS8.987.808.988.80
2Sanne Bouwstra, ReduzumWI8.167.748.128.16
3Mare v/d Zee, NijhuizumHS7.756.877.657.75
4Daniëlle Hielema, GrijpskerkGR7.696.497.237.69 (p.r.)
5Lise Haanstra, It HeidenskipHS7.507.30 (p.r.)7.037.50 (p.r.)
6Brecht v/d Zee, NijhuizumHS7.346.717.11 (p.r.)7.34 (p.r.)
7Sasja Zijda, SneekIJ7.256.876.747.25 (p.r.)
8Nynke Kampen, It HeidenskipHS7.036.896.237.03
9Renske Zorgdrager, WorkumHS6.636.63 (p.r.)6.516.55
10Loïs Weidenaar, BuitenpostBT5.915.91 (p.r.)5.530.00

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Vienne v/d Knaap, IJlstIJ8.116.107.978.11
2Yrsa Maats, SurhuisterveenBG6.776.39 (p.r.)6.64 (p.r.)6.77 (p.r.)

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond