Uitslag 2e klasse
Grijpskerk 04-08-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenAlwin Fonk16.86
DamesFemke Brouwer13.61
JuniorenAbe-Luuk Stedehouder15.16
JongensThomas v/d Goot13.67
MeisjesFenna Jongsma12.11

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Alwin Fonk, BurgumBG16.8615.170.0016.86
2Tsjebbe Galema, BolswardHS16.3416.3414.7116.23
3Thijs Faassen, LeeuwardenWI15.8115.1115.8114.14
4Lars Woudstra, WorkumHS15.3014.5415.3015.25
5Jasper Henstra, GrijpskerkGR14.4214.420.000.00
6Bartele Nicolai, WestergeestBT14.1114.1114.0214.07
7René Braaksma, NiawierBT14.0614.060.000.00
8Frederik Boersma, KollumerpompBT13.4211.970.0013.42
9Benny v/d Ploeg, GrijpskerkGR13.250.000.0013.25
10Ulrik Bouke Kuiken, SlappeterpWI0.000.000.000.00
11Rick Reurink, KollumBT0.000.000.000.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Femke Brouwer, ArumWI13.610.0013.61 (p.r.)11.36
2Melanie Heins, WorkumHS13.0713.0712.720.00
3Douwina de Jong, ParregaHS12.7512.750.0010.95
4Tirza Boschma, SneekIJ12.7012.700.000.00
5Gerbrich Steensma, WarfstermolenBT12.5912.440.0012.59
6Marije Visser, OosterbierumWI12.5912.590.0011.59
7Chantal Koehoorn, SneekIJ12.1212.1210.420.00
8Boukje de Boer, It HeidenskipHS12.120.000.0012.12
9Marike Jansen, ParregaHS11.6711.5511.6711.18
10Rymke Prins, FranekerWI10.500.0010.500.00
11Baukje de Vries, OudwoudeBT9.949.940.000.00
12Anna Kramer, It HeidenskipHS9.340.009.340.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ15.160.0015.1614.67
2Stefan Douma, OppenhuizenIJ15.010.0015.0112.06
3Kyrill van Veen, VegelinsoordIJ14.6713.010.0014.67
4Dytmer v/d Wal, It HeidenskipHS14.4613.4313.2114.46
5Evert Zijlstra, OosthemIJ14.2212.3713.8114.22
6Sjoerd Kramer, WorkumHS13.5213.1413.520.00
7Siem Lefferts, BurgumBG12.970.000.0012.97
8Yme Pafforaad, TwijzelBT12.580.0012.58 (p.r.)12.03

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thomas v/d Goot, WorkumHS13.6713.3613.670.00
2Michiel Zijlstra, OosthemIJ13.3113.3112.8012.70
3Timo v/d Knaap, IJlstIJ13.1612.1413.1612.58
4Sietse Lefferts, BuitenpostBT13.1211.9113.1212.81
5Auke Jan Jilderda, BurgumBG13.0412.6012.4413.04
6Erwin Lefferts, BuitenpostBT12.7612.1212.7610.62
7Riemer Zijlstra, OosthemIJ12.3012.3012.090.00
8Mads Tolsma, BerlikumWI11.910.0011.9111.39
9Douwe-Franke Westra, BurgumBG11.5611.5611.440.00
10Jitse Postma, WinsumWI11.3111.3110.950.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Eldert Simon Groenhof, It HeidenskipHS11.5711.3611.5710.70
2Jeroen Wesselius, WorkumHS11.5111.510.0010.79
3Jelte Veltman, SumarBG11.4911.4911.2510.31
4Jasper Haanstra, BurgumBG11.2811.2811.0010.62
5Evert de Jong, JubbegaHS11.1310.5211.1310.87
6Auke Tymen de Boer, BuitenpostBT10.999.8310.1610.99
7Theunis Nijdam, WorkumHS10.840.0010.7610.84
8Gerben Brouwer, ArumWI0.000.000.000.00

Meisjes A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fenna Jongsma, JoureIJ12.1110.910.0012.11
2Fimke v/d Haring, DronrijpWI11.9211.6411.9211.26
3Emma Klijn Velderman, KoudumHS11.8610.960.0011.86
4Jeltske Terpstra, TzumWI11.7511.7511.150.00
5Yenthe van Kammen, BurgumBG11.150.0010.0211.15
6Rianne Kampen, It HeidenskipHS11.0510.4211.0510.13
7Wietske Pafforaad, TwijzelBT10.8610.2210.2610.86
8Rixt v/d Goot, WorkumHS10.7510.120.0010.75
9Tryntsje Terpstra, It HeidenskipHS10.729.7610.7210.43
10Judith de Haan, NoardburgumBG10.6310.540.0010.63
11Femke Korvemaker, BurgumBG10.109.9910.100.00
12Johanna Hollema, KollumerzwaagBT9.849.840.009.76

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond