Nationaal

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
03-09-2022LinschotenNederlandse KampioenschappenJaco de Groot
21.19 meter
Tessa Kramer
16.67 meter
Hidde van Dam
20.84 meter
Harmen Bogaard
17.97 meter
Hanneke Westert
15.08 meter
27-08-2022WinsumNederlandse Kampioenschappen Jeugd     
06-08-2022It HeidenskipNFM (ochtendronde)Jarno Hoekstra
16.74 meter
Kimberly Slootjes
14.94 meter
Twan Kastelein
17.28 meter
Jonathan Timmerarends
17.14 meter
Gemma van Oosterom
13.75 meter
06-08-2022It HeidenskipNFM (middagronde)Oane Galama
19.53 meter
Tessa Kramer
15.51 meter
Hidde van Dam
18.46 meter
Harmen Bogaard
16.15 meter
Hanneke Westert
14.49 meter
06-08-2022It HeidenskipNFM Finale - Gouden RigeRian Baas
21.69 meter
Marrit v/d Wal
16.31 meter
Reinier Overbeek
20.30 meter
Djurre de Jong
17.46 meter
Berber de Vries
15.16 meter
04-08-2022It HeidenskipJeugd NFM voorronde     
04-08-2022It HeidenskipFinale Jeugd NFM     
02-07-2022It HeidenskipTweekampSytse Bokma
21.13 meter
Tessa Kramer
16.22 meter
Reinier Overbeek
20.26 meter
Wessel Schenk
17.04 meter
Hanneke Westert
15.49 meter

PBH 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
31-08-2022Polsbroekerdam1e klasseErwin Timmerarends
19.84 meter
Demi Groothedde
15.55 meter
Reinier Overbeek
17.91 meter
Gerwin de Jong
17.32 meter
Thalina van der Wind
14.63 meter
26-08-2022PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel BokaalRian Baas
19.81 meter
Julia van Eijk
14.81 meter
Reinier Overbeek
18.53 meter
Wessel Schenk
17.56 meter
Thalina van der Wind
14.23 meter
20-08-2022PolsbroekerdamHollands Kampioenschap / Nico Sluis Vleeswaren BVJaco de Groot
22.16 meter
Demi Groothedde
16.29 meter
Mark van der Horst
19.38 meter
Ferran Houdijk
18.10 meter
Thalina van der Wind
15.46 meter
17-08-2022JaarsveldSjors Overbeek BokaalErwin Timmerarends
20.47 meter
Kimberly Slootjes
15.46 meter
Reinier Overbeek
20.20 meter
Ferran Houdijk
16.94 meter
Thalina van der Wind
13.18 meter
13-08-2022JaarsveldNowa Computers BokaalThomas van Midden
20.13 meter
Fabiënne Overbeek
15.19 meter
Reinier Overbeek
20.11 meter
Jonathan Timmerarends
16.76 meter
Lieke Stolwijk
13.95 meter
30-07-2022Kockengen1e klasseErwin Timmerarends
21.00 meter
Demi Groothedde
15.62 meter
Reinier Overbeek
18.84 meter
Wessel Schenk
18.51 meter
Lieke Stolwijk
15.40 meter
27-07-2022Kockengen1e klasseJaco de Groot
20.64 meter
Suzanne Mulder
15.29 meter
Reinier Overbeek
19.91 meter
Karsten Klarenbeek
17.40 meter
Thalina van der Wind
13.71 meter
23-07-2022PolsbroekerdamJEVA BokaalRian Baas
21.95 meter
Laura Maaijen
15.46 meter
Mark van der Horst
18.59 meter
Wessel Schenk
19.00 meter
Thalina van der Wind
13.63 meter
16-07-2022LinschotenVan Vliet Caravans CupRian Baas
21.29 meter
Kimberly Slootjes
15.36 meter
Mark van der Horst
20.88 meter
Harmen Bogaard
18.59 meter
Thalina van der Wind
14.07 meter
09-07-2022ZegveldBoer Bert BokaalRian Baas
20.37 meter
Laura Maaijen
14.71 meter
Hidde van Dam
19.48 meter
Harmen Bogaard
17.39 meter
Lieke Stolwijk
15.05 meter
06-07-2022LinschotenVKP TrofeeRian Baas
20.50 meter
Laura Maaijen
15.44 meter
Reinier Overbeek
20.45 meter
Jonathan Timmerarends
17.46 meter
Thalina van der Wind
14.59 meter
25-06-2022VlistVlister BokaalPaul van Meijeren
18.97 meter
Fabiënne Overbeek
14.88 meter
Reinier Overbeek
19.39 meter
Jonathan Timmerarends
17.87 meter
Lieke Stolwijk
13.76 meter
18-06-2022Kockengen1e klasseLucas van Eijk
19.01 meter
Kimberly Slootjes
14.64 meter
Reinier Overbeek
18.69 meter
Wessel Schenk
16.59 meter
Thalina van der Wind
13.28 meter
15-06-2022ZegveldZegvelds KampioenschapRian Baas
20.75 meter
Suzanne Mulder
14.80 meter
Hidde van Dam
19.62 meter
Karsten Klarenbeek
16.76 meter
Thalina van der Wind
13.73 meter
11-06-2022PolsbroekerdamKlever Montage BokaalRian Baas
20.02 meter
Fabiënne Overbeek
15.54 meter
Guus Hoogland
20.37 meter
Wessel Schenk
17.04 meter
Thalina van der Wind
13.86 meter
04-06-2022JaarsveldRB Traprenovatie BokaalRian Baas
20.93 meter
Laura Maaijen
15.50 meter
Harmen Timmerarends
17.89 meter
Harmen Bogaard
16.32 meter
Lieke Stolwijk
12.49 meter
31-05-2022VlistHoffman DME Techniek BokaalJaco de Groot
20.24 meter
Demi Groothedde
14.16 meter
Mark van der Horst
18.12 meter
Jonathan Timmerarends
16.64 meter
Nikita van Dijk
11.92 meter
28-05-2022ZegveldVerburg Kaas BokaalJaco de Groot
21.07 meter
Demi Groothedde
15.90 meter
Hidde van Dam
19.10 meter
Harmen Bogaard
17.32 meter
Lieke Stolwijk
13.03 meter
21-05-2022VlistABZ De Samenwerking BokaalRian Baas
20.86 meter
Fabiënne Overbeek
14.20 meter
Reinier Overbeek
19.89 meter
Wessel Schenk
17.12 meter
Thalina van der Wind
13.49 meter
14-05-2022LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart BokaalErwin Timmerarends
21.07 meter
Demi Groothedde
14.41 meter
Reinier Overbeek
20.33 meter
Jonathan Timmerarends
16.57 meter
Lieke Stolwijk
12.68 meter

PBH 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
13-08-2022JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld (2e kl)Niels Levering
17.01 meter
Julia van Eijk
14.38 meter
Jorn Kamphof
15.90 meter
Daan Rietveld
15.92 meter
30-07-2022Kockengen2e klasseArno Baas
17.17 meter
Julia van Eijk
13.83 meter
Jorn Kamphof
15.89 meter
Daan Rietveld
15.02 meter
23-07-2022Polsbroekerdam2e klasseBram van den Berg
16.53 meter
Wendy Helmes
14.13 meter
Leon de Wit
13.53 meter
Robert Miltenburg
15.19 meter
16-07-2022LinschotenZwarte Bokaal (2e kl)Gerwin Kastelein
18.16 meter
Gerianne Boer
15.18 meter
Twan Kastelein
18.49 meter
Wesley Kuyf
15.31 meter
09-07-2022ZegveldZegvelds Kampioenschap (2e kl)Gerwin Kastelein
17.16 meter
Moniek van Vliet
14.28 meter
Twan Kastelein
17.43 meter
Daan Rietveld
15.20 meter
24-06-2022VlistRabobank Bokaal (2e kl)Stijn Overbeek
15.64 meter
Lizanne Schilt
13.44 meter
Jorn Kamphof
15.28 meter
Chris Lodder
14.84 meter
18-06-2022Kockengen2e klasseCorné de Regt
16.91 meter
Moniek van Vliet
11.85 meter
Jorn Kamphof
15.15 meter
Rick van der Wind
14.62 meter
11-06-2022PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasseNiels van der Kroef
16.76 meter
Kathy Baars
12.73 meter
Jorn Kamphof
14.95 meter
Jorian Kastelein
14.27 meter
04-06-2022JaarsveldEikelenboom Bokaal (2e kl)Kevin de Jong
16.78 meter
Kimberly Slootjes
13.40 meter
Roef Eijzenga
16.54 meter
Ferran Houdijk
14.45 meter
28-05-2022ZegveldVerburg Kaas Bokaal (2e kl)Matthieu van Vuuren
17.51 meter
Kimberly Slootjes
14.93 meter
Twan Kastelein
15.67 meter
Adriaan Lokhorst
14.62 meter
21-05-2022VlistABZ De Samenwerking Bokaal (2e kl)Kevin de Jong
16.16 meter
Kimberly Slootjes
13.55 meter
Roef Eijzenga
15.82 meter
Adriaan Lokhorst
14.36 meter
14-05-2022LinschotenVeehandel Spruit Bokaal (2e kl)Matthieu van Vuuren
17.41 meter
Kimberly Slootjes
14.24 meter
Ruben Bezuijen
16.28 meter
Ferran Houdijk
15.00 meter

PBH 3de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdJongensMeisjes
13-08-2022Jaarsveld3e klasseWillem de Groot
14.20 meter
Aimée Plaisier
12.66 meter
30-07-2022Kockengen3e klasseJoost Fokker
13.43 meter
Aimée Plaisier
12.98 meter
23-07-2022Polsbroekerdam3e klasseJoost Fokker
13.37 meter
Isabel Overbeek
13.00 meter
16-07-2022Linschoten3e klasseJulian van der Wind
13.56 meter
Isabel Overbeek
12.78 meter
09-07-2022ZegveldZegvelds Kampioenschap (3e kl)Julian van der Wind
14.23 meter
Isabel Overbeek
12.33 meter
25-06-2022VlistVlister Bokaal (3e kl)Julian van der Wind
12.52 meter
Yvonne Boer
11.91 meter
18-06-2022Kockengen3e klasseWillem de Groot
13.42 meter
Julia van der Kleij
12.05 meter
11-06-2022PolsbroekerdamPolsstokdag 3e klasseRobert Miltenburg
13.93 meter
Yvonne Boer
12.27 meter
04-06-2022Jaarsveld3e klasseRobert Miltenburg
13.37 meter
Gemma van Oosterom
12.87 meter
28-05-2022ZegveldVerburg Kaas Bokaal (3e kl)Reinier de Bruin
13.31 meter
Esther Wesselink
12.66 meter
21-05-2022VlistABZ De Samenwerking Bokaal (3e kl)Nikolaj Lodder
13.19 meter
Gemma van Oosterom
12.13 meter
14-05-2022Linschoten3e klasseReinier de Bruin
13.14 meter
Gemma van Oosterom
12.11 meter

PBH Regio Noord

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
29-08-2022KockengenRegio NoordGerwin Kastelein
17.48 meter
Moniek van Vliet
13.54 meter
Ruben Bezuijen
16.45 meter
Arien Kastelein
14.52 meter
Aimée Plaisier
11.57 meter
24-08-2022ZegveldZeeuw & Zeeuw Ford Woerden (R Nrd)Gerwin Kastelein
16.97 meter
Elise Boer
12.58 meter
Eimert van Ingen
14.55 meter
Arien Kastelein
15.54 meter
Tessa van Vliet
11.89 meter
09-08-2022ZegveldOns pakken ze niet Bokaal (R Nrd)Gerwin Kastelein
17.16 meter
Moniek van Vliet
13.21 meter
Jorn Kamphof
15.58 meter
Arien Kastelein
15.30 meter
Tessa van Vliet
11.83 meter
20-07-2022LinschotenLange Willem Trofee/Camping de Boerderij (R Nrd)Arie van der Knaap
15.43 meter
Nicole Uitman
12.51 meter
Ruben Bezuijen
15.83 meter
Lute van Dam
15.30 meter
Sanne Hoogenboom
12.58 meter
05-07-2022LinschotenRegio NoordGerwin Kastelein
18.25 meter
Gerianne Boer
14.95 meter
Twan Kastelein
17.57 meter
Lute van Dam
14.62 meter
Tessa van Vliet
12.27 meter
29-06-2022ZegveldSnacker Dekker Bokaal (R Nrd)Gerwin Kastelein
18.33 meter
Gerianne Boer
14.31 meter
Eimert van Ingen
16.54 meter
Arien Kastelein
14.86 meter
Sanne Hoogenboom
11.93 meter
21-06-2022KockengenRegio Noord (=afgelaste wedstrijd van 8 juni)Niels van der Kroef
14.74 meter
Nicole Uitman
12.62 meter
Ruben Bezuijen
16.12 meter
Rick van der Wind
14.36 meter
Julia van der Kleij
12.55 meter
18-05-2022LinschotenRegio NoordArie van der Knaap
16.00 meter
Rianne de Regt
13.65 meter
Wieger van der Vaart
15.08 meter
Arien Kastelein
14.35 meter
Gemma van Oosterom
12.58 meter

PBH Regio Zuid

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
30-08-2022JaarsveldRegio ZuidJos van der Vlist
16.61 meter
Lizanne Schilt
12.56 meter
Boaz Vreman
12.30 meter
Willard Schep
14.93 meter
Eloise de Vaal
10.21 meter
23-08-2022PolsbroekerdamRegio ZuidJos van der Vlist
17.39 meter
Brenda Baars
14.53 meter
 Thijs van Oort
13.93 meter
Gisella de Bruijn
11.52 meter
16-08-2022JaarsveldRegio ZuidBastiaan de Bruijn
17.94 meter
Brenda Baars
12.82 meter
Boaz Vreman
13.90 meter
Daan Rietveld
14.23 meter
Isabel Overbeek
12.15 meter
10-08-2022VlistRegio ZuidJake van Dam
17.12 meter
Julia van Eijk
13.47 meter
Boaz Vreman
13.98 meter
Chris Lodder
16.32 meter
Isabel Overbeek
11.75 meter
13-07-2022VlistRegio ZuidMaik Backx
17.34 meter
Lizanne Schilt
12.56 meter
 Wesley Kuyf
14.75 meter
Isabel Overbeek
12.36 meter
28-06-2022VlistRecycle Cup (R Zd)Maik Backx
16.39 meter
Lizanne Schilt
12.67 meter
 Willem de Groot
14.05 meter
Isabel Overbeek
11.40 meter
22-06-2022PolsbroekerdamVan Kats Cup (R Zd)Bastiaan de Bruijn
16.27 meter
Lizanne Schilt
12.83 meter
 Daan Rietveld
15.07 meter
Stijn Eijzenga
10.15 meter
01-06-2022JaarsveldRegio ZuidArno Baas
17.25 meter
Kimberly Slootjes
12.99 meter
Roef Eijzenga
16.31 meter
Ferran Houdijk
14.81 meter
Gisella de Bruijn
11.24 meter

PBH jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJongensJeugd
30-08-2022JaarsveldJeugd + ouders Joep Verkleij
8.83 meter
19-08-2022KockengenHollands Kampioenschap Jeugd  
13-08-2022JaarsveldJeugd bij 3e klasse Willem van Schaik
8.54 meter
13-08-2022JaarsveldJeugd bij 2e klasse Mark Boer
10.75 meter
30-07-2022KockengenJeugdMark Boer
10.78 meter
Jarmo Timmens
9.63 meter
23-07-2022PolsbroekerdamJeugdThomas Meijer
9.33 meter
Jesper Lodder
10.33 meter
16-07-2022LinschotenJeugdThomas Meijer
10.00 meter
Jarmo Timmens
10.10 meter
09-07-2022ZegveldZegvelds Kampioenschap (Jeugd)Thomas Meijer
9.94 meter
Jesper Lodder
9.99 meter
25-06-2022VlistVlister Bokaal (Jeugd)Mark Boer
9.01 meter
Jarmo Timmens
9.59 meter
18-06-2022KockengenJeugdMark Boer
9.04 meter
Jarmo Timmens
10.46 meter
11-06-2022PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd Jarmo Timmens
9.81 meter
04-06-2022JaarsveldJeugd bij 3e klasse Mart van der Schaft
9.01 meter
04-06-2022JaarsveldJeugd bij 2e klasse Jesper Lodder
9.54 meter
28-05-2022ZegveldVerburg Kaas Bokaal (Jeugd) Jarmo Timmens
10.35 meter
21-05-2022VlistABZ De Samenwerking Bokaal Jeugd Julia van der Kleij
9.41 meter
14-05-2022LinschotenJeugd Julia van der Kleij
9.15 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond